piątek, 24 sierpnia 2012

Marzenia się spełniają:)

To prawda. Od jakiegoś czasu czuję, że mogę osiągnąć dużo więcej, jeśli tylko tego będę mocno pragnąć. Jeśli tylko będę tego bardzo chcieć. Kiedyś znalazłam taki mądry tekst : "Młodość to piękna rzecz, nie dlatego że można popełniać błędy, ale dlatego, że daje nam czas, żeby je naprawiać". I to zgadza się w moim przypadku w 100%.  Zamknęłam w swoim życiu pewien rozdział, dzięki czemu poznałam tak naprawdę swoją wartość. Mam dużo przyjaciół, na swojej drodze spotykam wiele dobrych ludzi. Każdy z nich dostarcza mi nowych wskazówek. To osoby w różnym wieku, doświadczeni ale też młodzi, moi rówieśnicy. Jeżeli jesteś otwarty na innych ludzi, serdeczny i okazujesz im ciepło, wynagrodzą Ci to kiedy będziesz w potrzebie. 
Posłuchałam rad tych dobrych ludzi, przemyślałam wiele spraw. Postanowiłam czerpać z życia to co najlepsze, bo przecież jest ono takie krótkie. Myślę, że najważniejsze to robić coś dla siebie. Żyć zdrowo i o siebie dbać. Ni narzekać!!:) Oj nie. A my Polacy niestety często narzekamy, nie pisze tu o wszystkich. A bo muszę iść do pracy, a jak mi się nie chce, a bo za gorąco, a znowu pada;P itp, itd..
Może mi też zdarzało się narzekać, ale najważniejsze to myśleć pozytywnie. Idę do pracy, ale jutro już weekend. Nie chce mi się, ale jak to zrobię to będę mieć więcej czasu na przyjemności:) Jaki piękny dziś dzień! Pada? Może pobiegamy:) Bieganie w deszczu bardzo pozytywnie nastraja:) hehe

Rozpisałam się, a post miał być krótki:) Marzenia się spełniają, bo od zawsze chciałam, żeby ktoś zrobił mi sesję zdjęciową . Zazdrościłam dziewczynom, które pięknie wystylizowane pozują przed obiektywem. Może nie mam figury modelki i zapewne nie potrafię się stylizować profesjonalnie. Sama zrobiłam makijaż, nieprofesjonalnymi kosmetykami:) Ale za to fotograf zrobił zdjęcia myślę, że profesjonalne. Sam mówi o sobie, że to tylko i wyłącznie jego hobby i pasja;) A ja jestem zadowolona z efektu!:)


Zostawiam Was ze zdjęciami:)
Pozdrawiam
 Monia

3 komentarze:

 1. śliczna sukienka i buty :)))pięknie zdjęcia :))pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze - to się spełniać. Być sobą, a jednocześnie próbować się udoskonalać. Trzeba być rzemieślnikiem własnego bytu. Dobrze, że potrafisz na to wszystko patrzeć pozytywnie!
  Narzekanie zdarza się nawet najlepszym, czasem naprawdę jest ciężko to wszystko ogarnąć.

  Śliczne zdjęcia, korzystnie na nich wyszłaś.

  Pozdrawiam ciepło i obserwuję :).

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna sukienka :)
  bardzo fajny blog:)
  Oczywiście zaczynam obserwować i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń