niedziela, 29 lipca 2012

Zdjęcia z wakacji

Niestety to co dobre szybko się kończy, dwa tygodnie urlopu przeleciały tak szybko, a co wiąże się z powrotem do rzeczywistości, co zawsze przychodzi mi z trudem. 
W tym roku spędziłam wakacje nad polskim morzem, jak to bywa- pierwszy tydzień deszczowy... drugi natomiast się udał. Mimo to, na brak wrażeń nie mogę narzekać. Obóz wypoczynkowo-sportowy, gdzie treningi odbywały się z reguły 3 razy dziennie, dając totalny "wycisk":P a przy tym wydziela się duża dawka szczęścia ( tak to nazywam) do tego jogging w wzdłuż  plaży-niezapomniany!!:) Ale tak naprawdę nigdy nie sądziłam, że uprawianie sportu może dawać tyle satysfakcji, nie koniecznie ze względu na to, że możemy zrzucić zbędne kilogramy, ale na to, że cały czas jesteśmy w formie, utrzymujemy kondycje i takie codzienne czynności jak wychodzenie po schodach, pod górkę, czy bieganie za autobusem:) to dla nas pestka:P 
Na obozie nauczyłam się bardzo wielu mądrych rzeczy. Przede wszystkim jestem najważniejsza, a trenując, uprawiając sport, gimnastykę itp dbam o siebie, swoje ciało a także o ducha. Bieganie, siatkówka, koszykówka, gimnastyka, rozciąganie, taniec, czy nawet długi spacer- to wszystko sprawia, że jesteśmy "naładowani" pozytywną energią na cały dzień:) do tego częste picie wody, duże ilości owoców i warzyw, zrezygnowanie z tzw "śmieci" a zastąpienie je błonnikiem daje zadowalające efekty. I co najważniejsze to- silna wola! Bez tego ani rusz:)
Oprócz trenowania znalazł się też czas na odpoczynek i relaks, co jest niezbędne na urlopie:) 
Zostawiam was ze zdjęciami.

Pozdrawiam
Monia


1 komentarz:

  1. Fajne takie wakacje, zazdroszczę.

    Zapraszam do siebie. Jestem projektantką mody i będzie mi bardzo miło jak mnie odwiedzisz.
    http://www.zapalov.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń